https://www.bosphorusdesign.com
www.bosphorusdesign.com
https://www.bosphorusdesign.com/web-tasarim/
S.S.S | Rumeli Ofis Taşıma

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat Fiyatları Nasıl?

Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel fiyat analizi sağlayabilirsiniz.

Nakliyat İçin Sigorta Zorunlu mu?

Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.

Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

Ucuz fiyat veren kişiler genellikle bireysel komisyonculuk yapar ve sizin kapınıza günü birlik personel ile gelirler. Ülkemize olan göç akımını biliyorsunuz, bazı kişiler bundan yararlanarak bu işten anlamayan kişileri çalıştırıyorlar. Bunun en büyük zararı sizlere oluyor her zaman evinizi kurumsal firmalarla taşıtarak, sözleşmenizi ve faturanızı alın.

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır?

Evinizde veya işyerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kâğıt, karton koli ve strec ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir.Taşındığı yeni adreste yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşim ve montajı yapılır.

Nakliye işlemi ne kadar zaman alır ?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8-10 saat içinde tamamlanır.Şehirlerarası taşınmalar da eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Profesyonel Paketleme Sistemi
Taşıma aşamaları nasıl gerçekleşmektedir?

Rumeli Nakliyat ve Depolama ekibi olarak firmamızın ekspertizleri taşınma öncesi evinize veya iş yerine gelerek eşyaların analizini yapar ve size uygun taşıma programı hazırlar. Taşıma günü belirlenen tarih ve saatte profesyonel ekibimiz tüm eşyanızın paketleme işlemini yapar ve yeni taşıyacağı adrese teslim eder.

Nakliye Hizmetini siz mi veriyorsunuz? Aracı bir firma mı?

Nakliye hizmetimiz taşeron bir firma aracılığı ile değil kendi araç ve nakliye elemanlarımız ile verdiğimiz bir hizmettir.

İstediğim her şeyi depolayabilir miyim? Nelerin depolanması yasaktır?

Depolarımızda; tehlikeli, parlayıcı, patlayıcı, zehirli, radyoaktif maddeler, her türlü ruhsatlı veya ruhsatsız silah, haşere ihtiva eden ya da böceklenmiş maddeler, haşere ve böcekleri cezbedici organik ve inorganik maddeler, sağlığa zararlı, koku yayan veya rutubet içeren nitelikte olan, yasadışı, insanlara zarar verebilecek, tehlikeli maddeler, depolanacak yeri ve diğer sandık depoları tehdit eden ve zarar verecek maddeler, para, değerli taş ve madenler, maddi değeri yüksek antikalar dışında her şey depolanabilir.

İstediğim zaman depoma eşya ekleyebilir miyim?
Evet ekleyebilirsiniz. Eğer depomuza gelerek eşya eklemek isterseniz müşteri hizmetleri sorumlumuzdan randevu talep ederek eşya ekleyebilirsiniz.

Demontaj hizmetiniz var mı?
Evet. Uzman ekibimiz tarafından demontaj hizmeti verilmektedir.

444 21 94